آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / تولید انواع مدل حوله های هتلی

تولید انواع مدل حوله های هتلی

تولید انواع مدل حوله های هتلی  در برند های ایرانی تحت نظر گروه متخصص طراحی، تولید و بسته بندی انجام می شود. و به همین سبب محصولات با بهترین کیفیت و رعایت تمامی استانداردها راهی بازارهای فروش می شوند.

انواع مدل حوله های هتلی

حوله های هتلی محدود به چند نوع خاص نمیشوند بلکه با انواع مختلف تولید می شوند و دست مشتریان را در انتخاب باز می گذارند که عبارتند از :

  • حوله های استحمام هتلی
  • حوله های دستی هتلی
  • حوله های کودک هتلی
  • دمپایی حوله ای هتلی
  • و…

تولید انواع مدل حوله های هتلی

ویژگی حوله های هتلی

حوله های هتلی در انواع مختلفی تولید می شوند. اغلب حوله های هتلی در رنگ سفید و یا رنگ های روشن موجود هستند.این حوله برای بهداشت فردی مسافران تهیه و عرضه می گردد.حوله های هتلی در بهترین کیفیت ممکن تولید می شوند.

تولید انواع مدل حوله های هتلی

تولید حوله های هتلی

حوله های هتلی خانواده ای بزرگ با انواع زیر شاخه می باشند ک این روزها تقاضای بالایی دارند چرا که این نوع حوله عموما به شکل یکبار مصرف تولید می شود، لذا در تمامی فصول سال بدون محدودیت زمانی تقاضای خود را دارد.

این نوع حوله امکان تولید با آرم مخصوص و طرح و رنگ سفارش مشتریان را دارد و مشتریان ( هتل ها، خوابگاه ها، مسافرخانه ها و … ) می توانند در زمان ثبت سفارش جزئیت محصول را به سلیقه خود تغییر دهند.

تولید انواع مدل حوله های هتلی

عرضه عمده حوله های هتلی

حوله های هتلی با توجه به نوع کاربردی که دارند عموما به شکل عمده خریداری می شوند که بدین سبب مشتریان می توانند محصول را در تعداد بالا با بهترین کیفیت در عین ارزان ترین قیمت خریداری کنند.

تولید انواع مدل حوله های هتلی

خرید و فروش حوله های هتلی

عمده خریدار حوله های هتلی هتل داران هستند.این حوله با توجه به کیفیتشان قیمت های متفاوتی دارند.شرکت زرین ساپ شرایطی را فراهم ساخته تا مشتریان به صورت اینترنتی این محصول را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.