آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / تولید حوله هتلی دورو نخ و مخملی

تولید حوله هتلی دورو نخ و مخملی

تولید حوله هتلی دورو نخ و مخملی توسط تولید کنندگان سرشناس و نام آشنا چندی است که صورت می گیرد. این نوع از حوله ها تنها در دو نوع دورو نخ و مخملی تولید می شوند که نوع دورو نخ بسیار محبوب تر می باشد.

تولید حوله هتلی دورو نخ و مخملی

حوله های هتلی همانطور که نامشان مشخص می باشد مخصوص هتل ها می باشد و استفاده از آن ها در سایر مکان ها مانند منازل غیر ممکن بوده مگر آنکه شخصی از هتل ها حوله را بردارد زیرا این نوع از حوله ها به صورت تکی در بازار های خرید و فروش حوله به فروش نمی رسند.

تولید حوله هتلی

حوله های هتلی دورو نخ طرفداران بیشتری را به خود شامل می شود زیرا این نوع از حوله ها دوام بیشتری در مقابل شسشتو های فراوان و مواد ضدعفونی کننده ای که هتل ها استفاده می نمایند دارد به همین جهت هتل ها خرید این نوع از حوله ها را ترجیح می دهند.
حوله های مخملی چندی است که منسوخ شده است و علت منسوخیت آن این است که این گونه از حوله ها پس از چندی شستشو بافتشان از بین می رود و نخ نما می شوند همچنین بید آبگیری مناسبی هم ندارند به همین جهت هتل ها نارضایتی خود را به تولید کنندگان اعلام نمودند و در نتیجه این نا رضایتی تولید حوله مخملی منسوخ شد.

تولید حوله هتلی

لازم بهذکر است گفته شود برخی از تولید کنندگان این محصول را به صورت سفارشی برای هتل ها تولید می نمایند اما به طور کلی درصد کمی از هتل ها این محصول را خریداری می نمایند.

سفارش حوله هتلی دورو نخ و مخملی

شاید برخی از هتل ها در اولین خرید های خود که اطلاعاتی در رابطه با نحوه خرید حوله های هتلی نداشتند با مراجعه به بازار های خرید و فروش حوله به جهت سفارش حوله های هتلی متوجه شده اند که خرید این محصول به صورت اینترنتی انجام می گیرد و هتل ها در این نوع خرید به طور مسقیم با تولید کننده در ارتباط می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله هتلی تولید شده با بهترین متریال

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …