آراد برندینگ
خانه / صابون هتلی / مرکز فروش صابون هتلی ارزان

مرکز فروش صابون هتلی ارزان

فروش صابون هتلی در مجموعه زرین ساپ با دارا بودن ظرفیت تولید انبوه و در تیراژ بالا ، در این مرکز تولیدی به سرانجام می رسد.این گروه تولیدی تضمین می نماید که با خرید صابون هتلی از این مجموعه و با پی بردن به کیفیت تضمین شده این محصولات ، خرید های آتی خود را نیز از این مجموعه انجام خواهید داد.

فروش صابون هتلی

فروش صابون هتلی

یکی از ملزومات اساسی که هنگام اقامت مسافران در هتل ها از اهمیت خاصی برخورد است و در نحوه ارائه خدمات هتلداری نقش مهم و تاثیر گذاری دارد ، صابون هتلی می باشد که با دارا بودن ترکیبات و مواد و متریال اولیه تشکیل دهنده در تولید انها به کار گرفته شده است که منجر به افزایش قدرت پاک کنندگی و باکتری زدایی می شود. پس با تهیه صابون هتلی از این مجموعه از کیفیت ارائه خدمات و ترفیع رتبه هتل خود نهایت اطمینان را داشته باشید.

مرکز فروش صابون هتلی ارزان

مرکز فروش صابون هتلی ارزان

کم حجم بودن و سایز کوچک صابون های هتلی و دارا بودن ابعاد کوچک و گرماژ پایین این نوع از صابون ها سبب شده که صابون هتلی از قیمت فروش پایین تری برخوردار باشد.پس می توان این گونه نتیجه گیری نمود که صابون های هتلی صرفه اقتصادی برای هتل دار و یا مرکز اقامتی و مرکز درمانی خواهد داشت.

مرکز تولید صابون هتلی

مرکز تولید صابون هتلی

زرین ساپ از جمله مجموعه های فروشی است که مدت های بسیاری است اقدام به تولید محصولات بهداشتی و شوینده می نماید. در همین راستا صابون های هتلی که وارد بازار شده که با قیمت های بسیار مناسبی برای مشتریان ارسال می شود. شامپو هتلی  در رنگ بندی های مختلف و بسته بندی های جذابی تولید شده است.همچنین صابون هتلی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید در بسته بندی های سلفونی به فروش می رسند.

 

صابون هتلی طراوت

صابون هتلی طراوت

شرکت طراوت به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی دارای کیفیت با قیمت مناسب به شمار می رود و در طی این سال ها توانسته صابون های هتلی طراوت در بسته بندی های کم حجم و مناسب مصرف روزانه با کیفیت عالی روانه بازار کند.

ویژگی های صابون هتلی

ویژگی های صابون هتلی

از جمله ملزومات هتلی مورد نیاز برای هتلداران که باید در اتاق هتل ها قرار دهند صابون هتلی می باشد.
همه ما از کاربرد صابون برای مصرف روزانه و در جهت پاک کنندگی بدن و دست ها مطلع هستیم.
این محصول در هتل ها برای اقامت کوتاه مدت مسافران نیز قرار داده شده است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com