آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / قیمت حوله های هتلی حمامی در شهر تبریز

قیمت حوله های هتلی حمامی در شهر تبریز

قیمت حوله های هتلی نسبت به سایر حوله ها به دلیل اینکه به صورت عمده خریداری می شوند و همچنین تک رنگ هستند ارزان تر و مناسب تر از سایر حوله ها می باشند. این نوع از حوله ها بیشتر با نام و لوگوی هتل ها تولید و بافته می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تولید حوله های هتلی درجه یک و ارزان

زرین ساپ که این روزها یکی از فعالان تولید انواع حوله در ایران می باشد فعالیت خود را به خارج از مرز های ایران گسترش داده است و تمام فعالیت های خود را برای افزایش صادرات در کنار رسیدن به خودکفایی مدیریت می کند.

قیمت حوله های هتلی حمامی در شهر تبریز

تولید بسیاری از انواع حوله در کشورمان به لطف فعالیت های این برند به خودکفایی نزدیک شده است. برای مثال بیشتر هتل های ایرانی از حوله های هتلی زرین ساپ که تولید کاملا ملی می باشند استفاده می کنند.

قیمت حوله های هتلی حمامی در شهر تبریز

زرین ساپ که یکی از تولید کنندگان ایرانی با فعالیت گسترده در زمینه تولید انواع حوله هتلی می باشد امکان پاسخ به نیاز بازار داخلی را دارا می باشد. مرکز تولید حوله دست و صورت هتلی محصولات خود را به شکل عمده در بازار عرضه می کند.

قیمت حوله های هتلی حمامی در شهر تبریز

فروش اینترنتی حوله هتلی تبریز

با فروش اینترنتی حوله های هتلی، امکان انتخاب مدلهای مختلف این محصولات برای خریداران فراهم شده و میزان خرید آنها را افزایش داده است. حوله های هتلی همیشه بنا بر سفارش مشتریان تولید می شوند؛ البته اینکه می گوییم همیشه، یک الزام نیست، لکن روال فروشش به این صورت است.

قیمت حوله های هتلی حمامی در شهر تبریز

لذا ارائه امکاناتی که بتواند محصولات را بصورت تمام و کمال و با جزئیات به مشتریان نشان دهد، از الزامات یک شرکت می باشد که استفاده از فضای مجازی و سایتهای آنلاین، یکی از بهترین گزینه هاست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …