آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / آغاز فروش عیدانه حوله های هتلی

آغاز فروش عیدانه حوله های هتلی

آغاز فروش عیدانه حوله های هتلی در سرتاسر کشور همراه با خدمات ویژه ای همراه است. حوله های هتلی در بسیاری از هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد و با قیمت های ارزان و مناسب به فروش می رسند.

کارخانه تولیدی انواع حوله هتلی

حوله های هتلی در انواع مختلفی همانند سایر حوله ها موجود می باشند تفاوت حوله های هتلی با سایر حوله ها در رنگ آن ها می باشد. این نوع از حوله ها بهتر است در کیفیت های بالا خریداری شوند تا مسافرین از این محصول رضایت کامل را داشته باشند.
حوله های هتلی در برخی از فواصل سال بسیار تولید می گردد و علت آن هم ازدحام مسافرین و در نتیجه مصرف بالای حوله در هتل ها می باشد. حوله های هتلی اغلب به صورت دورو نخ تولید و خریداری می گردند. حوله های یکبار مصرف هتلی در این میان بسیار به صرفه تر می باشد.

فروش حوله هتلی

آغاز فروش عیدانه حوله های هتلی

با نزدیک شدن به ایام نوروز بسیاری از تولید کنندگان محصولات هتلی خود را با قیمت ارزان و تخفیفات ویژه به فروش می رسانند. این نوع از حوله ها به صورت پک هم موجود می باشد که اغلب هتل های پنج ستاره این نوع پک را انتخاب و خریداری می نمایند.
فروش حوله هتلی با قیمت های پایین موجب افزایش فروش در نتیجه سوددهی بالا شده است. زرین ساپ محصولات خود را با حداقل سود به فروش می رساند تا تمام هتلداران بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده با قیمت های مناسب تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله هتلی تولید شده با بهترین متریال

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …