آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / پخش گسترده حوله هتلی به سراسر کشور

پخش گسترده حوله هتلی به سراسر کشور

پخش گسترده حوله هتلی به سراسر کشور همراه با بسیاری خدمات توسط گروه تولیدی حوله زرین ساپ صورت می گیرد. پخش حوله هتلی یکی از مسئولیت های این مجموعه می باشد که در تعداد نامحدود عهده دار شده است. با ما همراه باشید.

تولید و پخش عمده حوله هتلی به صورت سفارشی

تولید حوله های هتلی از جمله تولیدات ضروری  حائز اهمیت می باشد که برخی از تولید کنندگان دست به این فعالیت زده اند. حوله های هتلی با نخ های سفید رنگ بافته می شوند و این گونه از تولیدات وابسته به سفارش مشتری اندازه های خاصی دارد و هر گاه مشتری سفارش محصول را دهد خط تولید فعالیت خود را آغاز می نماید و به صورت آماده موجود نیستند.

پخش گسترده حوله هتلی

بسیاری از حوله های هتلی به صورت تبلیغاتی و یا بهتر است بگوییم به صورت لوگودار بافته می شوند. حوله هایی که لوگو بر روی آن ها بافته می شوند هزینه تولیدشان نسبت به حوله هایی که لوگو بر روی آن ها چاپ و گلدوزی می شوند بیشتر می باشد.

پخش گسترده حوله هتلی

زیرا در حوله هایی که لوگو بافته می شود آرم هتل به طور سرخود با همان نخ های اولیه در تولید ظاهر می گردند اما حوله هایی که لوگو بر روی آن ها چاپ می گردد پس تولید حوله در دستگاه هایی دیگر لوگو و برند هتل چاپ و یا گلدوزی می گردد به همین جهت هزینه بیشتری نسبت به مدل قبلی در بر دارند.

پخش گسترده حوله هتلی

خرید حوله برای هتل با قیمت ارزان

خرید حوله برای هتل یکی از خرید های اساسی و مهم برای تمام مسئول خرید های هتل ها می باشد. این نوع از حوله ها به طور مداوم باید تعویض و با مواد ضدعفونی کننده و آب ژاول به جهت ماندگاری لطافت حوله شسته شود به همین سبب خرید حوله های هتلی به صورت دائمی صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …