آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / خرید حوله مناسب هتل از کارخانه تولیدی

خرید حوله مناسب هتل از کارخانه تولیدی

خرید حوله مناسب هتل از کارخانه تولیدی یکی از روش های خرید حوله های هتلی می باشد که بسیاری از هتلداران جهت خرید حوله هتلی از این روش استفاده می نمایند. حوله های هتلی به صورت عمده با قیمت های ارزان و مناسب به فروش می رسد.

خرید حوله مناسب هتل از کارخانه تولیدی

خرید حوله مناسب هتل یکی از دغدغه های اصلی تمام هتلداران می باشد که چه نوع حوله ای را خریداری نمایند تا هم مقرون به صرفه باشد و هم مسافرین از محصول راضی باشند. حوله های مناسب هتل بیشتر در نوع ابعادی می باشند زیرا حوله های ابعادی کاربردی تر و جمع و جور تر از سایر حوله ها هستند به همین جهت است که می گوییم هتلداران حوله های ابعادی برای مسافرین تهیه نمایند.

 حوله مناسب هتل

حوله های هتلی تنها به صورت اینترنتی خریداری می شود و به صورت آماده موجود نیستند مگر آنکه در نوع ساده این محصول را ثبت سفارش نمایید در غیر اینصورت اگر به صورت لوگو دار سفارش دهید مدت زمانی نیاز است تا حوله ها بافته و تولید گردند.

 حوله مناسب هتل

تولید حوله هنلی مخملی

حوله های هتلی مخملی با وجود اینکه به طور کلی منسوخ شده اند اما باز هم برخی از هتلداران این نوع از حوله ها را سفارش می دهند. ما در اینجا هستیم تا انواع حوله ها را برای شما تولید نماییم چه در نوع مخملی و چه در نوع دورو نخ.
حوله های مخملی مشتریان مخصوص خود را دارد. این نوع از حوله ها از دوام کمی برخوردار هستند اما قیمت خرید مناسبی را به خود شامل شده اند. اغلب مسافرخانه ها و سوییت ها از این نوع حوله ها به جهت بهداشت رعایت فردی مسافرین استفاده می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …