آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه را با ما تجربه کنید. حوله های هتلی در انواع بسیار گوناگونی تولید می گردند و خواسته تمام هتل ها این است که حوله های مصرفی خود را با قیمت کارخانه خریداری نمایند تا برایشان صرفه اقتصادی داشته باشد.

تولید کننده حوله هتلی با کیفیت

تولید کننده حوله هتلی با کیفیت

کیفیت حوله های هتلی وابسته به بودجه هتل ها متنوع می باشد. به عنوان مثال چنانچه هتل ها بودجه بیشتری داشته باشند محصولاتشان را با کیفیت بالاتری خریداری می نمایند و اگر بودجه هتل پایین باشد محصولات خریداری شده از کیفیت پایین تری برخوردار می باشد.

تولید کننده حوله هتلی با کیفیت

این نوع از حوله ها به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسند. تولید حوله های هتلی بهتر است در بهترین کیفیت ها صورت گیرد تا به بهترین شکل ممکن عرضه نمایند که کیفیت حوله در برند هتل تاثیر به سزایی دارد.

انواع حوله های هتلی درجه یک

انواع حوله های هتلی درجه یک

حوله های هتلی در انواع مدل ها مورد استفاده قرار می گیرند این گونه از حوله ها بسیار مورد تقاضا قرار می گیرند. حوله های هتلی بیشتر در نوع دستی و حمامی مصرف می گردند. حوله های هتلی در نوع تن پوش بیشتر مخصوص هتل های پنج ستاره می باشد.

از جمله انواع حوله های هتلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

حوله های هتلی در بهترین کیفیت ها تولید می گردند تا از دوام بیشتری برخوردار باشند و در مقابل شستشو های فراوان با مواد ضد عفونی کننده دچار هیچ گونه آسیبی نشوند.

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه

خرید حوله هتلی به قیمت کارخانه روشی بسیار مورد پسند از نظر همه هتلداران می باشد. هر چه قیمت حوله های هتلی پایین تر باشد صرفه اقتصادی بیشتری برای هتل ها خواهد داشت. پس حوله های مصرفی هتل خود را با قیمت کارخانه خریداری نمایید.

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه

خرید حوله برای هتل به قیمت کارخانه تنها توسط زرین ساپ صورت می گیرد که بدون وجود واسطه ای حوله های مصرفی شما را عرضه می نماید و همین امر سبب می شود تا با حداقل سود محصول به فروش رسد و واسطه ای در این میان نباشد و سودی نبرد.

چاپ تبلیغات روی حوله هتلی

چاپ تبلیغات روی حوله هتلی

چاپ تبلیغات بر روی حوله های هتلی این روز ها بسیار افزایش یافته است و این امر سبب دیده شدن بیشتر هتل ها می شود. تبلیغات روی حوله های هتلی از کارآمد ترین نوع تبلیغ ها می باشد که به جرعت می توان گفت بیش از نیمی از فروش ما افزایش خواهد یافت.

چاپ تبلیغات روی حوله هتلی

چاپ تبلیغات روی حوله هتلی با توجه به سفارش های شما هتلداران عزیز و گرامی صورت می گیرد که در انواع مختلفی موجود و چاپ می گردد. حوله های هتلی با قیمت های مناسب عرضه می شوند در نتیجه نگران خرید حوله به جهت تامین نیاز های بهداشتی مسافرینتان نباشید.

نحوه شستشو حوله هتلی

نحوه شستشو حوله هتلی

حوله های هتلی به طور مرتب و دائمی در حال شستشو می باشند و به همین خاطر است که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا دچار پوسیدگی و از بین رفتن بافت ها نشوند. حوله های هتلی را بهتر است با آب ژاول بشویید تا نرمی و لطافت خود را حفظ نماید. این نوع از حوله ها در رنگ های سفید تولید می گردند تا تغییر رنگ آن ها در شستشو های طولانی مدت مشخص نشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …