آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / عرضه مستقیم حوله هتلی با قیمت ارزان

عرضه مستقیم حوله هتلی با قیمت ارزان

عرضه مستقیم حوله هتلی با قیمت ارزان توسط گروه تولیدی زرین ساپ انجام می شود. حوله های هتلی در بسیاری از مدل ها با قیمت های ارزان و طرح های لاکچری به فروش می رسد. این نوع از حوله ها توسط مجموعه زرین ساپ با کمترین قیمت ها و بهترین کیفیت ها به فروش می رسد.

تولیدی حوله هتلی در تبریز

حوله های هتلی در بسیاری از مدل ها تولید می گردد اما در کشور ایران تنها در دو نوع به فروش می رسد. حوله های هتلی از بهترین کیفیت ها تولید می گردند و در نوع مخملی پر طرفدار تر می باشند. این نوع از حوله ها در بسیاری از کیفیت ها موجود هستند که قیمت های متنوعی را شامل می گردند.

تولید حوله هتلی به طور پی در پی و مداوم انجام می گیرد و هیچ گونه توقفی ندارد زیرا هتلداران دائما به این نوع از حوله ها نیاز دارند و به طور مداوم سفارش می نمایند.

عرضه مستقیم حوله هتلی

عرضه مستقیم حوله هتلی با قیمت ارزان

حوله های هتلی پس از ثبت سفارش تولید و به طور مستقیم از کارخانه تولیدی به هتل ها عرضه و ارسال می گردد. این گونه از حوله ها در رنگ های سفید تولید می شوند و تنها درصد کمی از هتل ها حوله های مصرفی خود را در رنگ هایی به غیر از رنگ سفید سفارش می دهند.

عرضه مستقیم حوله هتلی

خرید بی واسطه حوله هتلی

حوله های هتلی توسط مسئول فروش هتل ها خریداری می شود و به صورت عمده و تعداد بالا خریداری می نمایند. این گونه از حوله ها خرید حض.ری ندارندبه همین دلیل عمدتا بدون واسطه هستند و به طور مستقیم از تولید کننده خریداری می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …