آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / مرکز خرید حوله تن پوش هتلی

مرکز خرید حوله تن پوش هتلی

مرکز خرید حوله تن پوش هتلی که به فروشگاه های اینترنتی معروف هستند به صورت آنلاین فعالیت خود را انجام می دهند. حوله تن پوش هتلی تنها توسط هتلدارانی که بودجه زیادی دارند خریداری می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع از حوله ها با ما تماس حاصل نمایید.

مرکز خرید حوله تن پوش هتلی

اغلب شما عزیزان می دانید که حوله های تن پوش تنها به صورت عمده و اینترنتی خریداری می شود. این نوع از حوله ها در بسیاری از مدل ها موجود هستند که تنها درصد کمی از هتلداران حوه تن پوش هتلی را برای بهداشت مسافرین تهیه و خریداری می نمایند.

خرید حوله تن پوش هتلی

زرین ساپ محصولی جدید به نام پک محصولات حوله ای هتلی ارائه نموده که با خرید این پک با یک تیر دو نشان می زنید. در این پک کامل حوله هتلی محصولات زیر شامل می شوند:

در صورت نیاز و بنا به سفارش مشتریان حوله تن پوش هتلی هم می توان در این پک قرار داد.

خرید حوله تن پوش هتلی

قیمت خرید حوله تن پوش هتلی

در بند بالا به پک محصولات حوله ای هتلی اشاره نمودیم باید گفت هتل ها با خرید این نوع از پک ها صرفه اقتصادی بسیاری را برای هتل خود محیا می کنند زیرا پک حوله های هتلی با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی حوله های هتلی عرضه می شوند به همین جهت می گوییم از قیمت خرید پایین تری برخوردار می باشند.

خرید حوله تن پوش هتلی

حوله های تن پوش نسبت به سایر حوله ها از قیمت خرید بیشتری برخوردار می باشند به همین علت هتل ها باید بودجه زیادی داشته باشند تا بتوانند این محصول را برای تمام مسافرین خریداری نمایند.

خرید حوله تن پوش هتلی

خرید حوله تن پوش هتلی

حوله تن پوش هتلی در این سایت اینترنتی معتبر در رنگ های سفید با قیمت خرید مناسب و در سایز های مختلف عرضه و به فروش می رسد. این نوع از حوله ها را تنها از طریق این سایت اینترنتی می توانید تهیه فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …