آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / تولید حوله هتلی با بهترین مواد اولیه

تولید حوله هتلی با بهترین مواد اولیه

تولید حوله هتلی با بهترین مواد اولیه توسط مجموعه زرین ساپ انجام می گیرد. کیفیت بالای محصولات هتلی زرین ساپ موجب افزایش فروش این مجموعه شده است به طوری که در میان تولید کنندگان نامی آشنا به خود گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تولید حوله هتلی با کیفیت

تولید حوله های هتلی از چندین دهه قبل آغاز شده است و به طور مداوم و پیشرفته ای انجام می گیرد. حوله های هتلی از بهترین کیفیت و مواد اولیه که شامل پنبه و الیاف طبیعی می باشد تولید می گردد. بسته به سفارش هتل ها می توان در ترکیبات مواد اولیه کمی ویسکوز هم اضافه نمود تا حوله از مقاومت بیشتر برخوردار باشد. ویسکوز یا همان پلاستیک موجب می شود حوله کمی زبر و در نتیجه از مقاومت بیشتری برخوردار گردد.

تولید حوله هتلی با بهترین مواد اولیه

بهترین نوع حوله هتلی

حوله هتلی با توجه به نامی که دارد در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از حوله ها در مدل های بسیاری موجود می باشند اما بیشتر در نوع حوله دستی و حوله حمامی به فروش می رسد. حوله های هتلی اغلب در بهترین کیفیت به سفارش می رسند تا علاوه بر جلب رضایت مشتری به سابقه هتل هم افزوده شود. حوله های هتلی با پرز بلند بسیار مناسب و مشتری پسند می باشذ.

تولید حوله هتلی با بهترین مواد اولیه

پخش عمده حوله هتلی

خرید حوله های هتلی به صورت اینترنتی انجام می گردد و شامل خرید های حضوری نمی شوند. این نوع از حوله ها بسته نوع و مدلی که دارند شامل قیمت های متنوع می شود. با افزایش فروش حوله های هتلی تولید حوله هتلی هم افزایش چشم گیری داشته است. جهت خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …