آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / قیمت خرید حوله هتلی در مشهد

قیمت خرید حوله هتلی در مشهد

مشهد یکی از شهر هایی می باشد که به دلیل ازدحام بیش از اندازه مسافرین دارای تعداد بی نهایت هتل و مسافر خانه می باشد به همین جهت مصرف حوله هتلی در این شهر بسیار زیاد می باشد. قیمت خرید حوله هتلی در مشهد نسبت به سایر شهر ها بیشتر می باشد و علت این امر فروش بالا و در نتیجه کاهش قیمت ها می باشد.

تولید بهترین کیفیت حوله هتلی

حوله های هتلی به صورت متوالی تولید می گردند و خوشبختانه بسیار پر فروش می باشند. کیفیت حوله های هتلی زرین ساپ موجب شده تا بیش از نیمی از درآمد مجموعه از فروش حوله هتلی بدست آید. برخی از افراد بر این باورند قیمت های ارزان نشان دهنده کیفیت های پایین می باشد اما ما ( مجموعه زرین ساپ) تولیدات خود را از چندین دهه قبل آغاز کردیم تا این باور غلط و اشتباه را از بین ببریم.

قیمت خرید حوله هتلی در مشهد

عرضه کننده حوله هتلی

زرین ساپ تمامی مواد اولیه و پارچه های حوله ای مورد نیاز جهت دوخت حوله را خود تولید می نماید. به همین جهت نیازی به واردات برخی مواد اولیه به عنوان مثال رنگ و سایر نخ ها ندارند. این امر موجب می شود درصد بسیاری از هزینه ها برایش کاهش یابد و حوله های تولید شده خود را با قیمت های ارزان نسبت به سایر برند ها عرضه و به فروش برساند.

قیمت خرید حوله هتلی در مشهد

خرید اینترنتی حوله هتلی

خرید حوله هتلی تنها به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می گیرد به همین جهت جز خرید های راحت و آسوده به شمار می رود. کافیست کیفیت محصولات ما را یکبار بسنجید تا آنگاه متوجه تفاوت ما با سایر برند ها شوید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …