آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / فروش حوله هتلی با حداقل سود

فروش حوله هتلی با حداقل سود

فروش حوله هتلی با حداقل سود و با در نظر گرفتن جلب رضایت مشتری صورت می گیرد. حوله های هتلی در ایام عید نوروز فروش بسیار بالایی را به خود شامل شدند به طوری که تولید کنندگان از این استقبال شگفت زده شدند.

چرا حوله ها خوب خشک نمی شوند؟

باورش سخت است اما این معضل برای حوله های نو حادتر می باشد و ثابت شده است که شستشو چند باره حوله ها موجب شده تا بیدآبگیری آن ها افزایش یابد و از آبگیری فوق العاده ای برخوردار شود. اما از طرفی دیگر شستشو مداوم و دائمی حوله ها موجب رنگ دهی و پایین آمدن کیفیت آن ها می شود و به برخی از مواد پوشش دهنده که تولید کنندگان بر روی حوله ها می زنند آسیب می رساند و باعث از بین رفتن آن ها می شود.

فروش حوله هتلی

حوله ها بهتر است در مقابل نور آفتاب خشک گردند تا میکروب های موجود در آن هم از بین بروند اما هتل ها این امکان را ندارند که حوله های مصرفیشان را در مقابل نور آفتاب خشک نمایند به همین جهت از دستگاه های حوله خشک کن استفاده می نمایند که روشی بسیار مناسب می باشد.

فروش حوله هتلی

فروش حوله هتلی با حداقل سود

حوله های هتلی به دلیل ایام نوروز و تعطیلات با کمترین سود به فروش می رسد تا افراد با هر بودجه ای که دارند بتوانند این محصول لازم و ضروری را برای هتل هایشان مهیا نمایند. این نوع از حوله ها به صورت پک حوله های هتلی خردیداری نمایید تا برای شما عزیزان حداقل هزینه را داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …