آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / عرضه حوله هتلی با لوگو اختصاصی

عرضه حوله هتلی با لوگو اختصاصی

عرضه حوله هتلی با لوگو اختصاصی

عرضه حوله هتلی با لوگو اختصاصی این امکان را به همه شما عزیزان می دهد تا بیشتر دیده شوید و تبلیغات خود را به طور موفقیت آمیزی به ثمر برسانید. عرضه حوله هتلی در سر تا سر کشور به تمام هتل ها و مسافرخانه ها توسط تولید کنندگان زیادی انجام می گیرد. با ما همراه شوید و از بهترین ها دیدن فرمایید.

چاپ لوگو اختصاصی بر روی حوله هتلی

چاپ لوگو اختصاصی بر روی حوله هتلی

حوله های هتلی در طرح و کیفیت های بی شماری توسط شرکت تولید و پخش بافته می شود. با در نظر گرفتن نیاز هتلداران به تبلیغات و دیده شدن نوعی از حوله ها روی کار آمدند که همراه با لوگو و برند هتل ها بافته می شوند. با تولید این نوع از حوله ها هتلداران دیگر بدون نیاز به هزینه های اضافی تبلیغ توانستند هتل و برند خود را تبلیغ نمایند. این نوع از حوله ها بسیار درآمد زا و سودآور می باشد.

تولید کننده انواع حوله هتلی

تولید کننده انواع حوله هتلی

با افزایش هتل ها در سر تا سر کشور نیاز هتل ها به حوله روند سعودی به خود گرفت و همین امر سبب شد تا حوله های هتلی تولید گردند. حوله های هتلی از نخ های متنوعی وابسته به بودجه هتلداران بافته می شود. نمونه از کیفیت های حوله های هتلی می توان به موارد زیر را نام برد.

 • حوله با نخ پنبه ای
 • حوله با نخ بامبو
 • حوله نایلونی
 • حوله با پشم ارگانیک
 • حوله ساتن و ابریشم
 • حوله با پنبه ارگانیک
 • حوله با پشم مصنوعی
 • حوله با پارچه میکرو فیبر
 • حوله مخملی

تولید کننده انواع حوله هتلی

رنگ حوله های هتلی در دو نوع سفید یخچالی و سفید شیری می باشد که هر یک از محبوبیت خاصی را شامل می باشند و میزان تقاضای هر یک در نوبه خوب در حد بالایی می باشد. چنانچهشما صاحبان هتل ها نیز تقاضای این نوع از هتل ها را داشتید با ما همراه شوید و کالای مد نظر خود را با ما در میان بگذارید.

عرضه حوله هتلی با لوگو اختصاصی

عرضه حوله هتلی با لوگو اختصاصی

گفتنی است کیفیت حوله و لطافت آن تاثیر به سزایی برای برند حوله دارد. لذا با چاپ برند هتل خود بر روی خوله های هتلی به کیفیت هتل خود بیافزایید تا مسافرین زیادی با اعتماد به شما و بهداشت هتل ها به سمت هتل شما سوق داده شوند.

فروش عمده حوله هتلی دستی

فروش عمده حوله هتلی دستی 

فروش عمده حوله هتلی دستی و استخری یا حمامی و یا سایر مدل ها توسط همین سایت اینترنتی صورت می گیرد. زرین ساپ به عنوان یکی از تولید کننده خاص و  بزرگ و شناخته شده در بین سایر حوله بافان و تولید کنندگان انواع حوله ها شناخته می شود؛ موفقیت در این روند سبب شده که این برند در میان بسیاری از تولید کنندگان نامی آشنا کسب بنماید. یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور هایی که برای همه صاحبان هتل ها مورد اهمیت می باشد این است که آیا تولید کننده در هر تعدادی می تواند محصول مورد نیازمان را تولید و عرضه نماید؟

فروش عمده حوله هتلی دستی 

در پاسخ به این سوال باید اعلام داشت که این گروه تولیدی با توان عرضه محصولات به صورت نا محدود و یا تناژ های بالا در خدمت رسانی به همه شما آمادگی خود را اعلام می نماید. هیچ گونه کوتاهی از این تولیدی وجود ندارد.

شستشوی حوله هتلی

شستشوی حوله هتلی

شستشوی حوله هتلی باید به صورت مداوم باشد تا پاکیزگی در آنها رعایت شود. ب این منظور بایستی کیفیت این کالا ها در حد عالی باشد. بهترین و عالی ترین محصولات را برای شما تولید کرده ایم.

ویژگی حوله سفید هتلی

ویژگی حوله سفید هتلی 

ویژگی حوله سفید هتلی به این شرح است که:

 • حوله های هتلی اغلب ساده و بدون طرح می باشند.
 • سفید رنگ می باشند.
 • ابعاد متنوعی دارند.
 • نرم و لطیف می باشند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …