آراد برندینگ
خانه / روتختی حوله ای / خرید عمده روتختی حوله ای هتلی

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی همراه با تضمین خرید و خدمات ویژه صورت می گیرد. روتختی های حوله ای در نوع هتلی بسیار پر مصرف و پر فروش می باشند. این نوع از روتختی ها در انواع بسیاری از طرح و رنگ های گوناگون تولید می گردند که در ادامه مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت.

کارخانه تولید روتختی حوله ای هتلی

روتختی های حوله ای یکی از تولیداتی می باشد که از گذشته در خط تولید حوله بافان وجود داشته است و تا به هم اکنون تولید می گردد. این نوع از روتختی ها از بهترین نوع نخ و پنبه بافته می شوتد و تار و پودشان بسیار بهم نزدیک می باشد که همین امر سبب دوام بالای این محصول شده است.

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی

روتختی های حوله ای بیشتر در نوع کبریتی برجسته همراه با گل تولید می شود چرا که این تولید این نوع از روتختی ها نسبت به سایر مدل ها به صرفه تر می باشد.

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی

انواع روتختی های حوله ای

روتختی های حوله ای در مکان های بسیاری تولید می گردند و هر یک مناسب برای یک مکان خاص می باشد. این نوع از روتختی ها در بسیاری از مدل ها از جمله موارد زیر تولید می گردند:

  • روتختی حوله ای هتلی
  • روتختی حوله ای تبلیغاتی
  • روتختی حوله ای ساده
  • روتختی حوله ای تک رنگ
  • روتختی حوله ای گلدار
  • روتختی حوله ای برجسته
  • روتختی حوله ای کبریتی
  • و غیره..

روتختی های حوله ای در مدل های فراوان موجود هستند و موارد ذکر شده درصد کمی از روتختی های حوله ای هستند. دوام بالا در برابر شستشو و مواد ضدعفونی کننده موجب شده تا بسیاری از هتل ها به جهت پوشاندن روی روتختی از این محصول خریداری نمایند.

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی

خرید عمده روتختی حوله ای هتلی و ارسال رایگان آن از جمله ویژگی هایی است که بسیاری از تولید کنندگان آن را دارا هستند. روتختی های حوله ای هتلی را از ما بخواهید تا بهترین کیفیت ها را در برایتان تولید و ارسال نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش روتختی حوله ای

فروش روتختی حوله ای به صورت عمده

فروش روتختی حوله ای به صورت عمده در این سایت اینترنتی معتبر انجام می گیرد. …