آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / پخش عمده حوله هتلی در مشهد

پخش عمده حوله هتلی در مشهد

پخش عمده حوله هتلی در مشهد با نزدیک شدن به ایام عید بسیار افزایش می یابد. بیشترین شهری که از حوله های هتلی استفاده می نمایند شهر مشهد می باشد که به دلیل داشتن هتل های زیادی مصرف حوله هتلی در این شهر بسیار زیاد می باشد.

پخش عمده حوله هتلی در مشهد

حوله های هتلی در شهر تبریز تولید و به سر تا سر کشور از جمله مشهد پخش می گردد. حوله های هتلی اغلب به صورت لوگو دار به سفارش می رسند اما گاهی به صورت ساده و بدون لوگو تولید می گردند.
این نوع از حوله ها را به صورت عمده خریداری می گردند و ماهانه و حتی برخی از هتل ها سالانه از این نوع حوله ها خریداری می نمایند.
خرید حوله هتلی در کلیه نقاط کشور به صورت اینترنتی انجام می شود و پس از ثبت سفارش و تولید محصول در کوتاه ترین زمان ممکن حوله ها به دست هتلداران می رسد.

پخش عمده حوله هتلی

انواع حوله هتلی لوگو دار

حوله های هتلی همانند سایر حوله ها در انواع مختلفی تولید می گردند اما بیشتر در نوع ابعادی می باشند. از جمله حوله های هتلی که می توان لوگو را بر روی آن ها ظاهر نمود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حوله دستی هتلی
  • حوله حمامی هتلی
  • حوله استخری هتلی
  • حوله تن پوش هتلی
  • حوله هتلی تبلیغاتی
  • و غیره…

حوله های هتلی با مواد شوینده و ضد عفونی کننده های قوی شسته می شوند و در دستگاه های خشک کن خشک می شوند تا هیچ گونه میکروب و قارچ بر روی آن ها باقی نماند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …