آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / عرضه مستیم حوله هتلی با قیمت مناسب

عرضه مستیم حوله هتلی با قیمت مناسب

عرضه مستیم حوله هتلی با قیمت مناسب به کلیه نقاط کشور انجام می گیرد. حوله های هتلی در بسیاری از مدل ها به سر تا سر کشور با قیمت های باور نکردنی عرضه می گردد. حوله های هتلی بهتر است به صورت تیراژ خریداری گردد که علت این امر را هم در ادامه مطلب خواهیم گفت.

عرضه مستیم حوله هتلی با قیمت مناسب

حوله هتلی یکی از آن دسته حوله هایی می باشد که از نظر بهداشتی در بالاترین سطح قرار دارد. این نوع از حوله ها به دلیل داشتن رنگ سفید و ابعادی بودنشان همچنین کیفیت بالایی که دارند جز حوله های استاندارد قرار می گیرند و تولید کنندگان بسیاری دست به تولید این محصول زده اند.
حوله های هتلی بهتر است به صورت تیراژ خریداری گردد زیرا نوسان قیمت این روز ها به طور مداوم و همه روزه بر قیمت حوله های میافزاید و به همین علت است که می گوییم به صورت تیراژ خریداری نمایید تا درصدی از هزینه هایتان کاهش یابد.

عرضه مستقیم حوله هتلی

خرید پک کامل حوله هتلی

حوله های هتلی توسط مجموعه رین ساپ در انواع مدل ها وابسته به نیاز و تقاضای هتل ها در بسته بندی های شیک و لاکچری به صورت پک قرار گرفته اند خرید این نوع از پک ها به شکلی است که انگار با یک تیر دو نشان زده اید.
از جمله محصولات موجود در این پک ها موارد زیر می باشد:

  1. حوله دستی هتلی: این نوع از حوله ها در ابعاد کوچک تولید می گردند و مناسب خشک کردن دست و صورت می باشند.
  2. حوله حمامی بزرگ هتلی: حوله های حمامی از حوله های دستی بزرگ تر می باشند و مناب خشک کردن بدن می باشند همچنین این نوع از حوله ها بدن را به طور کامل می پوشانند.
  3. زیر پایی هتلی: این حوله ها کمی از حوله های دستی بزرگتر می باشند و به جهت جلوگیری از ایجاد لغزش در حمام به کار می رود.
  4. روتختی حوله ای: در دو نوع تکنفره و دو نفره
  5. دمپایی حوله ای: به صورت فری سایز موجود می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …