آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / کارخانه تولید حوله هتلی در تبریز

کارخانه تولید حوله هتلی در تبریز

کارخانه تولید حوله هتلی در تبریز از چندین دهه قبل فعالیت خود را با بهترین دستگاه ها و با استفاده از فناوری و تکنولوژی نوین آغاز نموده است. حوله های هتلی یکی از سودآور ترین حوله ها می باشد که زرین ساپ دستبه تولید این نوع از حوله ها زده است.

تولید حوله های هتلی

حوله های هتلی با توجه به نیاز هتلداران و بودجه آن ها به سفارش می رسد. این نوع از حوله ها با بهترین پارچه های حوله ای که تولید خود مجموعه می باشد تولید می گردد. حوله های هتلی بهتر است در رنگ های سفید و یا رنگ های روشن تولید گردند زیرا در شستشو مداوم رنگ خود را از دست نمی دهند و عمر طولانی تری نسبت به سایر حوله های رنگی دارند.

کارخانه تولید حوله هتلی در تبریز

قیمت خرید حوله های هتلی

حوله های هتلی یکی از ملزومات هتل ها می باشد که باید در بهترین کیفیت جهت بهداشت فردی مسافرین تولید گردد. این نوع از حوله ها با توجه به کیفیتی که دارند در قیمت های باورنکردنی و فوق العاده ارزانی به فروش می رسند علت این کاهش قیمت به دلیل این است که حوله های هتلی به صورت عمده خریداری می شود به همین جهت درصدی از قیمت اصلی محصول کاهش می یابد.

کارخانه تولید حوله هتلی در تبریز

خرید اینترنتی حوله هتلی

خرید حوله های هتلی به صورت آنلاین انجام می گیرد و هیچگونه خرید های حضوری را شامل نمی شوند. چنانچه قصد خرید از کارخانه تولید حوله هتلی را داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس حاصل نمایید و محصول مورد نیازتان را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت برسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید حوله هتلی

دستگاه تولید حوله هتلی

زرین ساپ به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه تولید …